Zapomnij o zapominaniu! Zobacz jak błyskawicznie poprawić swoją pamięć,
nawet już dzisiaj!

Oto za chwilę otrzymasz dostęp do wiedzy, która bazując na wynikach
badań naukowych i faktów, pomoże Ci w poprawie pamięci.

 

„Jak Poprawić Pamięć?”

 

Ujawniamy wiedzę i metody, które nigdy wcześniej nie były dostępne w tak prostej i zrozumiałej formie!

 

Jak Poprawić Pamięć

Dlaczego warto?

1) Jak by to było, gdybyś już nigdy nie zapomniał, gdzie zostawiłeś te cholerne klucze?

Nauczysz się nie tylko zapamiętywać, gdzie co zostawiasz, ale również będziesz szybciej się uczył

2) Poprawa pamięci wpłynie na całe Twoje życie!

Niektórzy ludzie uważają, że dobra pamięć potrzebna jest tylko uczniom i studentom. Wręcz odwrotnie! Znaczenie dobrej pamięci ma największą wagę w prawdziwym życiu, gdzie formuła ZZZ nie działa...Oto, czego nauczysz się w tym przewodniku:


 • Jak działa Twoja pamięć. Przyjrzymy się dokładnie, jak mózg organizuje i przechowuje wiedzę, co ułatwi Ci pracę nad jej poprawą.

     
 • Sposoby, dzięki którym poprawisz pamięć. Dostarczymy Ci sporo łatwych a skutecznych metody, dzięki którym drastycznie poprawisz swoją pamięć... a wymaga to tylko kilku małych zmian.

     
 • Zdrowe nawyki. Dowiesz się, jak poprawić swoje zdrowie i odpowiednio się odżywiać, aby poprawić pamięć. Okazuje się bowiem, że to co jesz i jak żyjesz, ma ogromny wpływ na to, jak zapamiętujesz (lub zapominasz)!

     
 • Skojarzenia. W tym rozdziale nauczysz się, jak działają skojarzenia oraz ich wpływ na zapamiętywanie. Poznasz kilka rewelacyjnych technik, które pomogą Ci zapamiętać niemal wszystko, co potrzebujesz.

     
 • I wiele, wiele więcej!

   

  Czy będzie na mnie działać?

  • Tak, bo to wiedza która opracowywana była od wieków, zarówno przez praktyków, jak i naukowców. Badało ją wiele dziedzin nauki, poczynając od psychologii, a kończąc na neurobiologii.


  • To wiedza, która jest niezwykle prosta do wdrożenia w życie. Odrzucono wszystkie te techniki, które wymagają miesięcy praktyki, a pozostawiono to, co działa od zaraz.


  • Skuteczność tych technik codziennie udowadniana jest przez miliony ludzi na całym świecie. Poczynając od „mistrzów zapamiętywania” z księgi rekordów Guinessa, aż po „zwykłych” studentów, pracowników i przedsiębiorców.

  100% Gwarancji "Zapamiętujesz lub zapominasz i otrzymujesz zwrot pieniędzy!"

  Jeśli nie będziesz z jakichś powodów zadowolony z dokonanego zakupu, po prostu napisz nam o tym, a natychmiast zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Masz pełne 90 dni na przeczytanie i przetestowanie materiału.

  Ile trzeba zainwestować?

  Wartość, którą zyskasz poprzez poprawę swojej pamięci, jest nieoceniona. Wyobraź tylko sobie, jak wiele czasu zyskasz, ucząc się szybciej i zapamiętując lepiej! Nie ważne, czy jesteś studentem, pracownikiem, przedsiębiorcą czy profesjonalistą. W każdej dziedzinie życia, pamięć odgrywa kluczową rolę.

  Druga sprawa, to ekskluzywna wiedza, którą zamieszczamy w tym poradniku. Zamiast 670 stron książki o działaniu pamięci (ze względów prawnych nie podaję tytułu), 320 stronicowej książki o skojarzeniach, czy szkoleń o wartości 2-3 tysiące złotych, dostajesz jeden, treściwy poradnik. Czyli ebook, który w prostych słowach przekazuje tylko to, co najważniejsze dla Ciebie i Twojego życia.

  Chcemy też, aby ten ebook był dostępny na każdą kieszeń. Więc nie kosztuje ani 60 zł (tak jak inne, ekskluzywne poradniki), ani nawet 39 zł. Postanowiliśmy, że cena będzie wynosiła tylko 27 zł.

  Ale uwaga! Ponieważ trwa właśnie przedsprzedaż, tylko teraz cena wynosi
  zaledwie 17 zł!

  Już za moment możesz otrzymać dostęp do ebooka, który możesz pobrać na dysk komputera lub urządzenia przenośnego (format PDF). Kliknij w przycisk poniżej, aby dostać swój egzemplarz poradnika!

  Pozdrawiam,

  Marcin Kijak

  Trener efektywnej nauki, autor 16 ebooków, kilkudziesięciu stron www i blogów oraz prawie tysiąca artykułów.

  PS.: Nigdy wcześniej nie było tak prostych i skutecznych rozwiązań dla poprawy Twojej pamięci! Czy byłoby fair, gdybym powiedział, że szanse na znalezienie drugiej takiej okazji są naprawdę niewielkie? Tym bardziej, że jako wydawca ebooka, biorę na siebie całe ryzyko, gdyby nie przyniosła Ci zadawalających rezultatów (gwarancja 100% zwrotu pieniędzy). Dlatego zdobądź swoją kopię już teraz!

  PPS.: Do ebooka dodałem też kilka dodatkowych, gratisowych rozdziałów, które od zaraz pomogą Ci w poprawie wyników w nauce i lepszym zapamiętywaniu. Skorzystasz z nich zwłaszcza, jeśli jesteś uczniem, studentem lub człowiekiem, który często się uczy i musi zapamiętywać wiele informacji.

 • Strona Główna | Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt | Darmowy Fragment | Spis Treści


  Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa Dotpay.pl